НАВІГАЦІЯ
M.E.Doc ЕДО у подарунок на 3 місяці
Модуль M.E.Doc Електронний документообіг у подарунок до Дня бухгалтера.
Літо дарує нам багато спекотних днів. За традицією, саме у цей сонячний час з нагоди святкування Дня бухгалтера M.E.Doc робить для вас особливий подарунок, цьогоріч Спекотний документообіг. Не хочемо відпускати ці теплі миті і готові поділитися з кожним із вас своїм пекучим позитивним зарядом!

Із 10 липня до 16 липня 2024 року нові або діючі користувачі модулю "Електронний документообіг" отримають три місяці користування ЕДО без обмежень по кількості відправлених документів.

Електронний документообіг спрощує обмін інформацією між підрозділами та контрагентами, підвищує швидкість прийняття рішень. Саме тому ми вирішили зробити вам особливий подарунок, який збільшить конкурентоспроможність та продуктивність вашого бізнесу! Щоб отримати його вам потрібно лише заповнити форму, вказавши свої контактні дані та код ЄДРПОУ підприємства. Після відправки форми ви отримаєте лист із підтвердженням активації вашої ліцензії.

Не користувалися ЕДО в M.E.Doc до цього часу? Отже, це буде чудовий шанс спробувати і розпочати вже зараз. Своєю чергою для користувачів, які вже працюють із документообігом у M.E.Doc, наш подарунок стане приємним продовженням діючої ліцензії.
Залишились питання, або виникли проблеми з заповненням форми - напишіть нам у Viber