НАВІГАЦІЯ
НОВИНИ "ПРОГРАМИ ДЛЯ БІЗНЕСУ"
Помилку в е-декларації можна виправити
Помилку в е-декларації можна виправити
Звернемо увагу суб'єктів електронного декларування на важливий нюанс, про який повідомило Головне управління ДФС у Дніпропетровській області. Йдеться про можливість подання виправленої е-декларації за власною ініціативою при допущенні помилки у тижневий термін.

Кожен може допустити помилку, і в питанні подання е-декларації право її виправити гарантується частиною четвертою ст.45 Закону України від 14.10.2014 №1700-VII "Про запобігання корупції" зі змінами:

"Упродовж семи днів після подання декларації су'бєкт декларування має право подати виправлену декларацію."

А це означає, що при поданні виправленої декларації за власною ініціативою в семиденний термін Ви не повинні звертатися до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), а можете просто скористатись кнопкою "Подати виправлену декларацію", яку можна побачити біля вже відправленої е-декларації у Вашому персональному електронному кабінеті. Але зробити це можна лише один раз.

У разі ж виявлення невірних відомостей в поданій електронній декларації після зазначеного терміну, або ж якщо суб'єкт електронного декларування знайшов помилку у вже виправленій декларації, він зобов'язаний звернутись до НАЗК, повідомити про це та виправити в термін, який визначається уповноваженою особою НАЗК. Це необхідно зробити навіть якщо Вас не було притягнено до відповідальності за подання невірних відомостей.

Нагадаємо, що для подання електронної декларації, а також виправленої е-декларації зручно використовувати електронні цифрові підписи АЦСК "Україна"
Бажаєте отримувати важливі новини від Компанії Програми для бізнесу?
Підпишіться на електронну розсилку.