НАВІГАЦІЯ
НОВИНИ "ПРОГРАМИ ДЛЯ БІЗНЕСУ"
Декларація з податку на прибуток підприємств: строки та форма подання
Декларація з податку на прибуток підприємств: строки та форма подання
Станом на 01.01.2018 року чинною для подання є форма податкової декларації з податку на прибуток підприємств, затверджена наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 №897 (у редакції наказу МФУ від 28.04.2017 № 467).

Відповідно до п.п. 49.18 ПКУ, ця декларація подається протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

Тобто, для декларації з податку на прибуток підприємств, яка складається за звітний рік, визначено єдиний строк її подання – протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного року, незалежно від того, за який базовий звітний період складається декларація – квартал або рік.

Для всіх платників граничний строк подання декларації з податку на прибуток підприємств - 1 березня 2018 року.

Платники податку на прибуток, що використовують базовий звітний (податковий) період квартал, та подають податкову декларацію з податку на прибуток підприємств в електронному вигляді, використовують форму з ідентифiкатором J0100116 згідно з Реєстром форм електронних документів.

Платники податку на прибуток, що використовують базовий звітний (податковий) період рік, та подають податкову декларацію з податку на прибуток підприємств в електронному вигляді, використовують форму з ідентифiкатором J0108104 згідно з Реєстром форм електронних документів.

Згідно з п.п. 46.2 ПКУ, платник податку подає разом з податковою декларацією фінансову звітність, яка є додатком до податкової декларації з податку на прибуток та її невід'ємною частиною. Декларація подається після подання фінансової звітності і отримання квитанцій щодо її прийняття.


Бажаєте отримувати важливі новини від Компанії Програми для бізнесу?
Підпишіться на електронну розсилку.