НАВІГАЦІЯ
НОВИНИ "ПРОГРАМИ ДЛЯ БІЗНЕСУ"
На час карантину Компанія "Програми для бізнесу" переходить на віддалену роботу.
На час карантину Компанія "Програми для бізнесу" переходить на віддалену роботу.
Зараз ситуація в нашій країні вимагає максимальної самоізоляції і більшість організацій переводять працівників на віддалений режим роботи згідно з рекомендаціями МОЗ, адже здоров'я — найцінніший ресурс.

Тож, щоби запобігти поширенню коронавірусу і вберегти максимальну кількість людей від небезпеки зараження, "Програми для бізнесу" також зводить до мінімуму фізичні контакти й переходить на віддалений режим роботи.

Усі наші сервіси з підтримки клієнтів продовжують свою роботу! Співробітники нашого call-центру переведені на віддалений режим роботи. Ми продовжимо консультувати вас та намагатись надати той рівень сервісу, до якого ви звикли.

Гаряча лінія: 032 242 49 82;
Kyivstar: 067 670 19 66, 067 707 15 09;
lifecell: 093 88 11 277;
Vodafone: 050 433 56 63.

У разі, якщо телефон стане недоступним або ви не матимете можливості зателефонувати нам, скористайтесь альтернативними каналами зв'язку:
Skype: pdblviv
Viber: 050 433 56 63
Facebook: https://www.facebook.com/pdblviv
e-mail: info@pdb.lviv.ua

Закликаємо вас бути пильними до себе та своїх близьких, звести до мінімуму перебування у людних місцях, ретельно мити руки й використовувати дезінфекційні засоби. Бережіть себе. А ми робитимемо все можливе, щоб забезпечити клієнтів повним спектром послуг у режимі онлайн для вашої повноцінної роботи вдома.

З повагою,
Команда Програми для бізнесу
Бажаєте отримувати важливі новини від Компанії Програми для бізнесу?
Підпишіться на електронну розсилку.